Конференції і семінари

«Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка», 8 грудня 2017 р.

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас 08 грудня 2017 року взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції (Х щорічних Грінченківських читаннях) «Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка»

Тематичні напрями конференції:

• Літературна творчість Бориса Грінченка в сучасній рецепції: методологія, ідеологія, поетика.

• Доробок Бориса Грінченка: науковий і дидактичний аспекти.

• Етнолінгвістичні параметри спадщини Бориса Грінченка.

• Національно-культурне відродження в епістолярній і публіцистичній спадщині Бориса Грінченка.

• Науково-дослідні центри з вивчення спадщини громадсько-культурних діячів: форми наукової комунікації, нові суспільні виклики і перспективи.

 

Місце проведення:

Київський університет імені Бориса Грінченка

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б.

Проїзд до ст. м. «Мінська»

 

Порядок роботи:

08 грудня

Реєстрація учасників: 09.30 – 10.00

Пленарне засідання: 10.00 – 13.00

Робочі мови: українська, англійська.

 

Учасники матимуть можливість опублікувати статті у:

• Виданнях Київського університету імені Бориса Грінченка: фахових журналах «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Педагогічна освіта: теорія і практика», «Педагогічний процес: теорія і практика», «Неперервна професійна освіта», науковому часописі «Київські історичні студії», електронному науковому й навчально-методичному журналі «Manuscript: Класична спадщина і сучасний літературний процес» та науково-методичному журналі Інституту педагогіки НАПН України «Українська мова і література в школах України».

Видання матеріалів планується після конференції.

 

Вартість участі:

Оргвнесок – 160 грн. (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції та видання програми). Кошти необхідно переказувати на рахунок: Код ЄДРПОУ 02136554  Р/р  №  31553201148659  ГУДКУ  в  м.  Києві  МФО  820019  з  позначкою «Оргвнесок_конференції_грінченкознавство».

Друк статей у виданнях Київського університету імені Бориса Грінченка:

• Вартість друку у фахових виданнях визначені для кожного журналу (детальна інформація за посиланням «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Педагогічна освіта: Теорія і практика», «Педагогічний процес: теорія і практика», «Київські історичні студії»),  «Неперервна професійна освіта» ;

• Вартість друку статей в електронному науковому й навчально-методичних журналах «Manuscript: Класична спадщина і сучасний літературний процес» та науково-методичному журналі Інституту педагогіки НАПН України «Українська мова і література в школах України» – безкоштовний.

ПРИМІТКА. Витрати, пов’язані з перебуванням на заході (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Доктори наук, які беруть участь у конференції, оргвнесок не сплачують.

Для участі у конференції просимо до 20 листопада 2017 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. подати:

1. Реєстраційну форму учасника.

2. Електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора латиницею і збережений у форматі doc.).

3. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску та вартості друку.

* Тема листа «Грінченківські читання».

 

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська 18/2, каб. 110.

Координатор: Богданець-Білоскаленко Наталія Іванівна, завідувач науково-дослідної лабораторії грінченкознавства Інституту філології Кмиївського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Довідки за телефонами: (044) 272 14 13; (067) 684-84-34.