Ресурси: Дослідницькі центри

Американський біографічний інститут (Американський Біографічний інститутангл. American Biographical Institute) — приватна організація в США(місто Ролі, штат Північна Кароліна), яка спеціалізується на присвоєнні від власного імені марнославним людям різного роду звань, нагород, а також публікації у власних спеціальних виданнях з престижними назвами їх біографій.

 

Настоящая биографическая или тематическая статья является электронной, адаптированной к современному русскому языку версией статьи, из 86-томногоЭнциклопедического Словаря Брокгауза и Ефрона (1890—1907 гг.) или Нового Энциклопедического Словаря (1910—1916 гг.). Тексты всех статей оставлены неизменными.

 

Міжнародний біографічний центр (англ. International Biographical Centre) — видавництво[1], яке спеціалізується, в основному, на виданні біографічних книг та енциклопедичних довідників, як стверджується, про відомих у світі персон.

Міжнародний біографічний центр (МБЦ) розташований в Кембриджі (Великобританія). До відомого Кембриджського університету ніякого відношення не має.