Біографічні видання

  

 Корусь Е. П. Владислав Щербина. Фарфор и керамика. – К.: «АРТ КНИГА», 2016. – 376 с.: цв. и тон. ил. – (Серия: Мастера украинского фарфора).

Книга розповідає про творчу біографію українського скульптора-фарфориста Владислава Щербини, який присвятив 65 років свого життя створенню пластики малих форм. Розглядаються періоди його роботи на порцелянових заводах України в другій половині ХХ ст.: Городницькому, Баранівському, Київському експериментальному кераміко-художньому. Висвітлено сучасний етап творчості під назвою «авторський фарфор». Приділено увагу не тільки його порцеляновим, але і керамічним творам. Представлені твори в авторському виконанні з майстерні художника, провідних музейних зібрань і приватних колекцій. Багато з них, а також архівні матеріали публікуються вперше.

Книга містить каталог 700 творів скульптора, понад 1000 ілюстрацій, список літератури та виставок, на яких вони експонувалися. Орієнтована на музейних співробітників, колекціонерів, арт-галеристів і всіх, хто цікавиться історією вітчизняного мистецтва.